שחזור כונן חיצוני

שחזור כונן חיצוני

שחזור כונן חיצוני

Blog Article

מדוע חיוני להגן על הנתונים שלך באיומים הדיגיטליים של היום?
אין צורך להזכיר את חשיבות הנתונים בעולם הדיגיטלי של היום. הנתונים מניעים את העולם בכך שהם מעניקים לעסקים את התובנות הדרושות לגבי המתרחש ומסייעים להם בקבלת החלטות עסקיות בנות קיימא על ידי הפעלה חלקה של הפעילות. הנתונים הם רגישים ובעלי ערך ולכן מושכים אליהם הרבה איומים דיגיטליים. ככל שהאינטרנט גדל מדי יום, הרשתות הפכו בולטות יותר, בעוד שלמות הנתונים הפכה להיבט משמעותי עבור עסקים מכל הצורות והגדלים.

החשיבות של אבטחת הרשת שלך כדי לשמור על בטיחות כל הנתונים יקרי הערך היא גבוהה מאוד. בעוד שאף רשת על פני כדור הארץ אינה חסינה לחלוטין מפני התקפות ואיומים, מערכת אבטחת רשת יעילה ויציבה חיונית להגנה על נתוני הלקוח. מערכת אבטחת רשת אמינה וחזקה מפחיתה את הסיכונים של נפילת קורבנות לחבלה וגניבת נתונים.

מה קורה אם אבטחת הרשת נפרצה?
בהתחשב בחשיבות הנתונים, אף אחד מאיתנו לא ירצה לאבד את הנתונים החיוניים. במקרה של פרצת אבטחה, ניתן לפרוץ לרשת, מה שעלול לגרום נזק אדיר לעסק. מידע מטעה עלול להיות נטוע במערכת שיכול לשנות הכל. על ידי שתילת מידע מטעה, האקרים יכולים להרוס את שלמות החברה בעיני הלקוחות שכן הם עלולים להרגיש שולל ומרומה.מדוע חשוב להגן על הנתונים מפני איומים אפשריים?
שמירה על בטיחות מסד הנתונים או הנתונים היא לא רק הכרחית אלא חיונית לעסקים. אבטחת מידע נאותה מונעת אובדן או פגיעה בנתונים, שאחרת עלולים להיות להם השפעות חמורות על הארגון הן מבחינת המוניטין והן מבחינת הכספים.מערכת אבטחת מידע טובה מסייעת בדרכים הבאות:
זה עוזר לחברות לחסום התקפות, הכוללות גם תוכנות כופר וחומות אש שנפרצו, ובכך לשמור על כל המידע הרגיש ויקר הערך בטוח.
זה יכול למנוע התקפות תוכנות זדוניות וזיהומים ויראליים, שיכולים להשחית נתונים ולהפיל רשת מלבד התפשטות לכל מכשירי הקצה.
זה גם מבטיח שכל נזק פיזי לשרת לא יוביל לאובדן נתונים.
זה גם עוזר במניעת אובדן נתונים באמצעות השחתה של קבצים או כל שגיאות תכנות.


מדוע יש צורך להשקיע באבטחת מידע?
ארגונים צריכים לשמור על הנתונים שלהם מפני איומים דיגיטליים רבים. מערכת האבטחה הנכונה יכולה לסייע לעסק בדרכים שונות.

מוניטין עסקי: מוניטין חיוני מאוד לכל עסק כדי לשמור על לקוחות ולמשוך לקוחות חדשים. השגת אמון הלקוחות היא משמעותית. עם זאת, אם ישנן דליפות או אובדן נתונים בשוגג, המוניטין עלול להיפגע באופן משמעותי. במקרה של פרצת אבטחה, יש הרבה יותר מכסף על כף המאזניים. זה עלול לסכן את הלקוחות ולפגוע בעתיד העסק.

לכן, חיוני לשמור על בטיחות הנתונים שלנו ולשפר את אבטחת הנתונים כדי למנוע הפרות ואובדן נתונים. התוצאות של אובדן נתונים ודליפה לא רק משפיעות על החברה במונחים של כסף אלא גם פוגעות באמון ובאמינות.

כדי להימנע מתרחישים כאלה, יש לערוך הדרכה ארגונית לשיפור אבטחת המידע

RECOVERLI היא אחת מספקיות שירותי שחזור הנתונים המובילות והאמינות שמגיעות שימושיות מאוד במקרה של אובדן נתונים, לא משנה מה הסיבה. אז למקרה שלא תוכל להגן על הנתונים שלך לחלוטין ובסופו של דבר תאבד חלק, צור קשר עם המומחים של RECOVERLI כדי לפתור את הבעיה.

הכוח של גיבוי ושחזור נתונים: מהו גיבוי ושחזור נתונים?

גיבוי נתונים פירושו תהליך של העתקה וארכיון של נתונים של המערכת שלך למדיה מאובטחת כך שיהיה נגיש במקרה של מחיקת נתונים או השחתה. שחזור נתונים פירושו תהליך של אחזור הנתונים מאותה מדיה ספציפית שבה נלקח גיבוי הנתונים. המערכת מתייחסת לטלפונים ניידים, מחשבים, מחשבים ניידים, כונני עט וכו'.

עד כמה הנתונים שלך חשובים לך? בהחלט, אף אחד לא רוצה לאבד את הנתונים שלו, לכן אני יכול לומר שזה חיוני מספיק וצריך מקור כדי לשמור על הנתונים שלך מאובטחים. אובדן נתונים יכול לקרות מסיבות שונות. כמה מהם מפורטים להלן -

כאשר קריסת חומרה או כשל במחשב מתרחשת, זה יכול להפוך את הנתונים לבלתי ניתנים לשחזור.

אם מישהו שודד את מערכת המחשב שלך, זה יכול גם לגרום לך לאבד מידע.

כאשר הנתונים שלך נמחקים בטעות.

בכל פעם שאתה משתמש במערכת, יש סיכוי שיימצאו וירוסים או תוכנות זדוניות בתוכנה או בחומרה ועלולים למחוק את נתוני הכונן הקשיח או למנוע ממישהו לגשת לנתונים.

כל אסון טבע עלול לגרום נזק למערכת ולהפסיק את הגישה לנתונים.
מכיוון שאנו יודעים עד כמה הנתונים שלך חשובים לך, גיבוי נתונים ושחזור נתונים הם פתרון מצוין.


חשיבות הגיבוי והשחזור

אובדן נתונים יכול לקרות לכל אחד. בין אם מדובר בנתוני עבודה עסקיים כמו דוחות, מסמכים, מצגות או נתונים אישיים כמו תמונות חופשה משפחתית, טקסטים חיוניים מאנשים אהובים, סרטוני אירוע משפחתי או נתוני סטודנטים כמו עבודות חשובות, מסמכי שיעורי בית, הדרכות המסופקות על ידי המכללה, כולם הם של חשיבות רבה. אתה צריך להגן על הנתונים שלך. גיבוי הנתונים ושחזורם עוזרים לך להגן על הנתונים שלך, ותשמחי מהעובדה שהנתונים שלך בטוחים.
היתרונות של גיבוי ושחזור נתונים

מצב של שלום - הגיבוי היעיל של הנתונים שלך במרווח קבוע או שחזור נתונים של הנתונים שלך לאחר אובדן נתונים נותן לך שקט נפשי. למטרות עסקיות, זוהי התחלה טובה לשמור נתונים חיוניים של החברה ולא לאבד את המשקיעים והלקוחות של החברה. לְמָשָׁל. סמינר עסקי או מצגת סטודנטים מוכנים להפעלה והמערכת קורסת מסיבה כלשהי. גיבוי ושחזור נתונים יכולים להציל אותך ממצב מביך.

הגנה גבוהה על אובדן נתונים - ישנם כלים זמינים להגנה על אובדן נתונים כדי להבטיח שהנתונים שלך נמצאים באחסון וגם בתנועה כשהם אובדים מסיבה כלשהי. גיבוי נתונים נוסף בענן או באחסון מחוץ לאתר הוא האפשרות הטובה ביותר, כאשר גיבוי הנתונים הפך לנגיש ומאובטח יותר מבעבר. זה אמין יותר, מאפשר ניהול טוב יותר, חסכוני ומעניק גם אבטחה להעברת קבצים.

קשרי משתמשים - זה עוזר לשפר מערכת יחסים בריאה עם לקוחות, מה שמוביל את הדרך להגדלת השיווק, המכירות, הערך של החברה ובניית אמון.

שפר את הפרודוקטיביות - גיבוי מידע הנתונים מייעל את הפיתוח של קוד, קבצים, מסמכים, תמונות, ניירות, חשבונות וכו'. על ידי שמירה על היסטוריית הנתונים של חברה או מכון, מפחית בזבוז זמן על ידי מניעת חזרות ומשפר את הפרודוקטיביות.

חסכוני - אם יש לך כמות עצומה של נתונים, גיבוי נתונים מרחוק הוא פתרון יעיל. כאשר יש לך הרבה נתונים, אתה דורש הרבה שטח אחסון, מה שאומר שזה יכול להיות יקר ומכביד אם לא נבחר באחסון בענן. במקרה שאין זמינות של גיבוי נתונים, אתה יכול לצעוד קדימה לשחזור נתונים עם פתרונות שחזור נתונים.

כיצד שחזור מידע יכולות להיות ידך המסייעת?


לנו ב-Recoverli יש מהנדסים מומחים שעובדים על סוגים שונים של תהליכי גיבוי ושחזור נתונים כדי למנוע אובדן של הנתונים החיוניים שלך. מה שזה לא יהיה, אובדן נתונים ב-CCTV, כונן DVR, אובדן נתונים של כונן עט, נתוני כונן קשיח, נתונים מוצפנים, אובדן נתונים ניידים, אובדן נתונים בכונן SSD, אובדן כרטיס זיכרון, או אחרים, אנו נשחזר את הכל עבורך. ב-Recoverli, אנו מבינים כמה חשוב לשמור על בטיחות הקבצים שלך, ואנו מתמחים בשחזור נתונים במהירות וביעילות. אם אתה רוצה לקבל ידע נוסף על גיבוי ושחזור נתונים עבור העבודה שלך, הקפד ליצור קשר עם Recoverli.

במחירים ידידותיים מאוד לכיס, אנו מציעים שירותי שחזור נתונים כדי לעזור לך לשמור על הנתונים שלך בטוחים ומאובטחים יותר מהתקן האחסון שלך.

זה רעיון מקובל לקחת את הגיבוי של הנתונים שלך כדי לשמור על הנתונים בטוחים ומוגנים היטב, ובהתאם לשיטות עבודה טובות ואמצעי זהירות, עליך לשמור על נתונים רגישים מאורגנים, בטוחים ומאובטחים מפני כשל חומרה או תוכנה שנגרמו על ידי התקפות תוכנה זדוניות, וירוסים, נזק ל מערכת, גניבה ואובדן בשוגג.

תקלות בדיסק קשיח, שחזור מידע שחזור דיסק קשיח פתרונות הבאים!

שחזור מיעד כאשר יש תקלה לוגית לעומת שחזור מידע מקלה פיזית : מה המשמעות שלהם וכיצד הם שונים?

בין אם מדובר במשתמש בודד ובין אם בארגון רשמי, תמיד תייצר נתונים, ואז הם יאוחסנו בשטח אחסון מסוים, רצוי בדיסק הקשיח. לעיתים, עקב נסיבות בלתי נמנעות, הנתונים אובדים. כלומר, אתה כבר לא יכול לגשת לאותו דבר, למרות שהוא היה ממוקם באחסון המקומי שלך לפני כמה שעות.

בהתחשב בעובדה שלנתונים יש חשיבות עצומה, החזרת נתונים אלה או שחזורם היא חובה. זו יכולה להיות שגיאה לוגית או נזק פיזי שגרם לאובדן נתונים. תהיה הסיבה אשר תהיה, שחזור נתונים הוא דבר אחד שאף אחד לא יכול להתעלם ממנו.

שחזור נתונים לוגי
ישנם שני סוגים של אובדן נתונים. האחד הוא אובדן הנתונים שנגרם באופן הגיוני. מה שזה מרמז הוא שאובדן נתונים לוגי הוא ההשלכה של שגיאה לוגית.

מחיקה בשוגג של קובץ
נגוע בנגיף
תוך כדי התקנה מחדש של תוכנה
תוך כדי עיצוב
כשל במערכת ההפעלה
במהלך מחיקת המחיצה
שחיתות מחיצה
כפי שכך, נראה, אלו הן חלק מהסיבות ההגיוניות המובילות לאובדן נתונים. כעת כל אלו הם בלתי הפיכים ואינם עולים הרבה לארגון או לפרט. אימון לשחזור נתונים לוגי הוא די פשוט וניתן לעשות זאת ללא תמיכה והכוונה של מומחים.

למעשה, ישנם שפע של כלים ותוכנות זמינות המאפשרות אוטומציה לשחזר נתונים שאבדו עקב שגיאה לוגית. אתה יכול גם לקחת אחריות על תיקון המערכת שלך והשבת כל הנתונים שאבדו. קורסים וחומרים מקוונים לשחזור נתונים כוללים מידע מעמיק על הידע של שחזור נתונים לוגי.

במקרה שאינך מסוגל ליישם בהצלחה את שיטת העשה זאת בעצמך, ישנן גם חברות מסוימות לשחזור מידע שיכולות לבצע את המשימה עבורך, או במקרה הטוב; הם יכולים לאמן אותך להתמודד עם מצבים דומים בעתיד. מודולי ההדרכה שתוכננו על ידי סוכנויות כאלה כוללים את כל המידע הנוגע לשחזור נתונים לוגי. כמו כן, העמלות הנגבות עבור אימון שחזור נתונים לוגי אינן גבוהות בהרבה.

שחזור נתונים פיזיים
אם מוגדר בצורה הפשוטה ביותר, אובדן נתונים פיזי מתרחש כאשר הכונן הקשיח סובל מנזק קיצוני. זה יכול להיות קריסת כונן קשיח או כשל במערכת, נזק פיזי לאחסון שלך הוא הסיבה העיקרית לאובדן נתונים פיזית. כעת שחזור הנתונים כאן אינו פשוט כפי שהיה במקרה הקודם.

הבעיות כאן מורכבות ויכול לקרות גם שהכונן כבר לא פעיל. תיקון האחסון ושחזור נתונים אינם יכולים להיעשות על ידי המשתמש ודורשים תמיכה של מומחים.

משתמשים יכולים או מיקור חוץ לדרישות שלהם או, במקרה הטוב, לבחור בהדרכה פיזית לשחזור נתונים. הקורסים מתוכננים בהנחיית מומחי תחום שבודקים ומאמתים פתרונות שהוצעו בקורסי ההכשרה. העלות של קורסי שחזור נתונים אלה היא די גבוהה, שלא לדבר על המאמץ והכישורים הדרושים כדי להצטיין בתהליך.

עובדתית, שחזור נתונים שאבדו עקב נזק פיזי מצריך ידע נרחב בחומרה וברכיבים check here התואמים (יסודות קלינום, ביטול הלחמה של רכיבים ולאחר מכן הלחמת החדשים, השתלות ראש קריאה/כתיבה, החלפת פלטות וכו'). לא ניתן למשתמש לדעת הכל, ומכאן שההרשמה למודולי הדרכה וקורסים היא הדרך הטובה ביותר לפתור את העניין בבית.

שחזור נתונים פיזיים לעומת שחזור נתונים לוגי
גורם
שחזור דיסק קשיח :

נזק לחומרה או הפרעה מכנית

הגיוני:

מחיקה בשוגג או חדירת וירוסים.

רמת מורכבות:

שחזור דיסק קשיח:

הפתרון לבעיה כזו הוא כל כך קריטי מכיוון שחלקים מכניים הם כל כך הגיוניים והגודל של רכיבים אלקטרוניים וחלקים ברמת המדיה קטנים מדי. אחד קטן יכול לגרום לאובדן נתונים קבוע.

הגיוני:

פתרון המקרה הלוגי פחות אופייני בהשוואה של פיסיקלי. כלי תוכנה מספקים תמיכה טובה לשחזור נתונים לוגי. אבל כאן נידרש לזהות את הסיבה האמיתית לאובדן נתונים.

לְתַקֵן
שחזור דיסק קשיח:

לא ניתן לשחזר אותו ללא הכשרה מקיפה, כלים וניסיון מעשי.

הגיוני:

משתמשים בעלי ידע בסיסי או למידה יכולים להחזיר את הנתונים ביעילות.

עלות תיקון
שחזור דיסק קשיח:

שחזור נתונים שאבדו עקב נזק פיזי הוא די יקר ויכול להגיע עד 700-1000 דולר. אבל, עם אימפריית הנתונים, המחיר, השירות והחוויה ללא ספק שונים.

הגיוני:

שחזור נתונים לוגי אינו דורש הרבה תמיכה או הכשרה, ומכאן, המחיר נע בין $1000-$3000 תלוי בגורם לאובדן וכמות הנתונים שיש לשחזר.

המחיר שהוא מה שהוזכר לעיל שגובים אחרים. ובכל זאת, אל תבטיח בערך 100% מההחלמה. כדי לחוות את ההבדל, כל מה שאני רוצה לומר הוא ליצור איתנו קשר וללא ספק, התוצאה מובטחת.

שיטות
שחזור דיסק קשיח:

החלף רכיבים פגומים, חלץ נתונים מהחומרה הפגומה והעתק אותם להתקן האחסון החדש.

הגיוני:

אתחול מחדש או ניקוי הנגיף. החל מספר תוכנות לבעיות. שחזור התוכנית כדי לבנות מחדש את מערכת הקבצים.

סיכום

כאשר שחזור מידע לוגי הוא משהו שמשתמשים יכולים לעשות בלי הרבה אימון, נראה שחזור נתונים פיזיים הוא ההפך. במקרה, זה עתה היית עד לאובדן, ודא שאתה מזהה את הסיבה ולאחר מכן בצע את הצעדים הדרושים כדי לשחזר את הנתונים.


Report this page